Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 52396 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 49°59*16*N,14°26*54*E |
PSČ: | 143 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brunnerová Eliška | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 29,71 | 99 | 0 | |
BUREŠ Jakub | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,95 | 38 | 0 | |
DUS Nicolas Patrick | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 64,12 | 152 | 0 | |
JANEČEK Pavel | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,06 | 97 | 0 | |
Janeček Pavel | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 25,15 | 97 | 0 | |
KOMÍNEK Michal | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 108,23 | 154 | 0 | |
KOSTKOVÁ Barbora | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 41,99 | 143 | 0 | |
Kostková Barbora | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 41,72 | 108 | 0 | |
NEKOVÁŘ Jakub | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 23,75 | 118 | 0 | |
Nekovář Jakub | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 20,58 | 76 | 0 | |
Patrick Nikolas | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 77,50 | 106 | 0 | |
Šťastný Dominik | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 32,85 | 104 | 0 | |
VARGA Tomáš | 2019/03/24 | Jablonec | FSCR | 21,17 | 100 | 0 | |
Varga Tomáš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 24,39 | 94 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Cholupice Brunnerová Eliška, nejlepěí čas: 29,71 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice BUREŠ Jakub, nejlepěí čas: 16,95 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice DUS Nicolas Patrick, nejlepěí čas: 64,12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice JANEČEK Pavel, nejlepěí čas: 21,06 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Janeček Pavel, nejlepěí čas: 25,15 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice KOMÍNEK Michal, nejlepěí čas: 108,23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice KOSTKOVÁ Barbora, nejlepěí čas: 41,99 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Kostková Barbora, nejlepěí čas: 41,72 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice NEKOVÁŘ Jakub, nejlepěí čas: 23,75 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Jakub, nejlepěí čas: 20,58 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Patrick Nikolas, nejlepěí čas: 77,50 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Dominik, nejlepěí čas: 32,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice VARGA Tomáš, nejlepěí čas: 21,17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Varga Tomáš, nejlepěí čas: 24,39 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře